Επιτυχόντες 2016-2017

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΗ
1ΤΣΙΣΜΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
2ΡΗΓΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑΣ)
3ΧΑΣΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
4ΝΤΟΥΪΤΣΗ ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
5ΤΣΙΩΛΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
6ΒΟΥΤΥΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
7ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
8ΚΟΪΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΕΜΠ
9ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
10ΖΟΥΓΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
11ΤΣΙΑΔΗ ΑΝΘΗ-ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
12ΑΝΔΡΕΩΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
13ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
14ΑΤΜΑΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
15ΚΟΥΡΛΑΦΤΑΚΗ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
16ΚΙΑΖΙΜ ΕΛΙΣΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
17ΤΖΕΝΕΡΑΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
18ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
19ΣΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
20ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ
21ΣΑΛΩΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
22ΒΑΡΥΠΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
23ΚΟΥΖΟΥΛΟΓΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
24ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
25ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
26ΤΣΙΦΤΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
27ΒΟΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
28ΒΑΝΤΕΛΑ ΑΝΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)
29ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)
30ΔΕΛΗΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
31ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
32ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
33ΚΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
34ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
35ΛΙΤΣΙ ΑΤΖΕΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
36ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ (ΟΠΑ)
37ΡΟΥΜΠΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
38ΜΟΥΛΙΩΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΟΠΑ
39ΚΕΧΑΓΙΑΟΓΛΟΥ ΚΛΕΙΩ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
40ΧΑΛΑΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
41ΑΔΑΜΙΔΗ ΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
42ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
43ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
44ΒΑΧΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
45ΡΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
46ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑΣ)
47ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
48ΛΑΓΟΥΙΑ ΔΑΦΝΗ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
49ΛΙΑΝΔΡΗ ΔΑΝΑΗ - ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
50ΜΑΣΤΟΡΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ)
51ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
52ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
53ΤΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΚΡΗΤΗ)
54ΠΟΤΑΜΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
55ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
56ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΟΥΟΛΤΕΡ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
57ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
58ΜΠΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ)
59ΠΡΟΚΟΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
60ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ)
61ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΧΑΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΣΠΑΙΤΕ
62ΧΑΜΑΤΑΪ ΚΡΙΣΤΕΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
63ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΛΑΜΙΑ)
64ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΒΑΛΑΝΤΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
65ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ
66ΛΟΥΤΡΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
67ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΡΙΕΤΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
68ΑΛΕΞΕΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
69ΤΡΙΤΣΙΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
70ΤΖΑΒΑΡΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
71ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
72ΤΕΡΖΙΟΥ ΕΛΙΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
73ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
74ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
75ΠΟΥΣΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)/td>
76ΚΡΟΥΣΑ ΓΚΑΝΤΟΥΕΝ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
77ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΡΗΤΗ)
78ΠΙΚΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
79ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
80ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
81ΜΑΥΡΟΥ ΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
82ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΗΛΙΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
83ΚΟΖΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
84ΑΣΛΑΝΙΑΝ ΜΙΛΕΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
85ΣΑΛΩΜΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
86ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)/td>
87ΛΙΤΣΕΝΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
88ΓΚΕΡΑΣΗ ΤΖΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
89ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
90ΡΑΚΙΠΙ ΑΛΝΤΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
91ΠΡΙΜΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
92ΑΝΔΡΕΩΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΦΑΑ (ΣΕΡΡΕΣ)
93ΛΑΔΑ ΑΘΗΝΑ ΜΗΧΑΝIΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤΕ (ΚΟΖΑΝΗ)
94ΚΑΛΦΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
95ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
96ΜΑΡΤΖΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
97ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
98ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
99ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
100ΜΟΥΖΟΥΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
101ΜΙΧΑΗΛΑΚΗΣ ΜΠΟΥΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
102ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
103ΠΑΣΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΚΟΖΑΝΗ)
104ΠΡΕΖΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
105ΜΑΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΙΧΘΥΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΕ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
106ΚΑΡΑΒΕΛΑ ΕΡΙΘΕΛΓΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΤΟΠΙΟΥ ΤΕ (ΔΡΑΜΑ)
107ΚΟΘΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ ΤΕ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
108ΓΚΕΡΜΠΕΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
109ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
110ΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕ (ΘΗΒΑ)
111ΜΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
Βρέθηκαν εγγραφές (από συνολικές εγγραφές)

Επιτυχόντες 2015-2016

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΗ
1ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
2ΦΡΑΓΓΕΛΗΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ)ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ 1
3ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ- ΑΘΗΝΑ
4ΑΒΝΤΟΥΛΑΙ ΛΕΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
5ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΗΜΙΚΟ (ΠΑΤΡΑ)
6ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ (ΑΘΗΝΩΝ)
7ΜΠΙΣΚΕΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
8ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
9ΓΙΑΤΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
10ΜΑΝΙΩΤΗ ΕΥΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ –ΠΑΤΡΑ
11ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΦ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤ. (ΑΘΗΝΑ)
12ΝΑΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
13ΜΑΝΕΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
14ΧΟΝΤΑΪ ΠΕΛΛΟΥΜ ΟΡΓΑΝΩΣΗ &ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ- ΠΕΙΡΑΙΑΣ
15ΠΑΠΑΤΟΥΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
16ΠΥΡΟΜΑΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ- ΚΑΣΤΟΡΙΑ
17ΠΑΤΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ- ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
18ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
19ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΙΚΑΣΕΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
20ΝΤΟΥΪΤΣΗ ΣΤΕΛΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ)
21ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
22ΚΑΝΤΑΡΑΚΙΑ ΣΕΜΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
23ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΥ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
24ΤΟΥΡΙΚΗΣ ΤΑΣΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
25ΚΟΝΤΟΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑΣ)
26ΤΣΟΥΒΕΛΕΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑΣ)
27ΘΕΟΔΟΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
28ΜΠΑΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
29ΠΛΕΣΙΑ ΝΤΑΡΙΑ AΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
30ΜΑΓΓΑΝΑΡΑΣ ΣΑΚΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
31ΑΓΓΕΛΗ ΓΙΩΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ)
32ΤΟΥΡΙΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
33ΜΑΡΟΥΛΑΚΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
34ΠΑΚΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
35ΧΑΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
36ΑΜΠΕΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
37ΑΤΜΑΤΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
38ΚΥΡΙΑΪ ΜΑΡΙΝΕΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
39ΠΑΛΟΥΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
40ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ- ΚΟΡΙΝΘΟΣ
41ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ-ΑΘΗΝΑ
42ΠΑΠΑΤΟΥΚΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
43ΑΛΕΦΡΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
44ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
45ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΜΕΞΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
46ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΑΘΗΝΑ)
47ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
48ΒΟΥΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΡΙΣΑ)
49ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)
50ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.)
51ΗΛΙΑΝΝΑ ΛΙΑΝΔΡΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
52ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΤΣΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
53ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΡΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
54ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
55ΑΤΜΑΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
56ΠΑΣΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)
57ΒΙΖΥΗΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
58ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
59ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΧΑΛΚΙΔΑ)
60ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΧΑΛΚΙΔΑ)
61ΠΑΠΠΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
62ΚΕΒΑΝΙ ΑΛΕΞΑΝΔΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
63ΡΕΝΕΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
64ΠΑΠΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε (ΧΑΛΚΙΔΑ)
65ΤΣΙΑΠΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε (ΧΑΛΚΙΔΑ)
66ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)Π
67ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
68ΛΙΡΕΤΤΑ ΝΤΑΤΣΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ
69ΒΑΚΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
70ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
71ΚΑΜΠΕΡΗ ΡΩΞΑΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡ/ΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
72ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
73ΑΛΟΥΣΑΪ ΚΛΕΒΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
74ΤΖΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
75ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
76ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΡΟΔΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)
77ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
78ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΑΘΗΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
79ΡΕΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
80ΛΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΡΗΤΗ)
81ΘΩΜΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
82ΒΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
83ΔΕΜΕΛΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
84ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
85ΒΛΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΕΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
86ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
87ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
88ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΥ ΜΑΡΩ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
89ΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
90ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
91ΤΣΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
Βρέθηκαν εγγραφές (από συνολικές εγγραφές)

Επιτυχόντες 2006-2013

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΗ
1ΚΑΖΕΡΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ APXITEKTONΩN MHXANIKΩN ΕΜΠ
2ΠΑΓΙΑΖΗΤΗ ΜΑΡΩ APXITEKTONΩN MHXANIKΩN ΕΜΠ
3ΣΟΥΠΙΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ APXITEKTONΩN MHXANIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4ΡΟΒΑΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ HΛEKΤΡΟΛOΓΩN MHXΑΝΙKΩN & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
5ΣΟΥΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ HΛEKΤΡΟΛΟΓΩN MHXΑΝΙKΩN & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑ
6ΛΑΠΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ MHXANOΛOΓΩN MHXANIKΩN ΕΜΠ
7ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ MHXANOΛOΓΩN MHXANIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8ΓΙΑΓΛΗ ΑΝΝΑ MHXANOΛOΓΩΝ MHXANIKΩΝ BIOMHXANΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
9ΜΑΚΡΗΣ ΗΛΙΑΣ MHXANΟΛΟΓΩN & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ MHXΑΝΙKΩN ΠΑΤΡΑΣ
10ΠΑΓΙΑΖΗΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ NAYΠHΓΩN ΜΗΧ/ΓΩΝ MHX/KΩN ΕΜΠ
11ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ NAYΠHΓΩN ΜΗΧ/ΓΩΝ MHX/KΩN ΕΜΠ
12ΒΛΑΝΤΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ NAYΠHΓΩN ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ MHXΑΝΙKΩN ΕΜΠ
13ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
14ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
15ΖΗΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
16ΠΑΣΤΡΙΚΑΚΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ Κ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
17ΒΛΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ MHXANOΛOΓΩN MHXANIKΩN ΕΜΠ
18ΤΙΡΑΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
19ΕΥΔΟΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
20ΚΙΚΙΜΕΝΗ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
21ΣΑΡΤΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
22ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23ΛΙΓΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24ΚΟΚΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
25ΠΕΤΡΟΛΕΚΑ ΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
26ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
27ΖΑΧΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
28ΝΤΟΥΛΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ OΔONTIATPIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ
29ΧΑΣΟΜΕΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΦΑPΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
30ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
31ΠΟΔΑΡΑ ΛΕΜΟΝΙΑ NOMIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ
32ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ
33ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
34ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
35ΔΕΡΕΔΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΟΠΛΑ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
36ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ(ΣΣΕ)-ΣΩΜΑΤΑ ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ
37ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
38ΣΟΥΠΙΩΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙAΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
39ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
40ΧΑΡΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
41ΧΑΡΕΑ ΣΩΡΗΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
42ΜΑΓΚΩΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
43ΝΤΟΥΙΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
44ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ OIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN ΑΘΗΝΑΣ
45ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
46ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
47ΛΟΥΡΕΤΖΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ OIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN ΑΘΗΝΑΣ
48ΦΑΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ OIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN ΑΘΗΝΑΣ
49ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ OIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN ΠΑΤΡΑΣ
50ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ NAYTIΛIAKΩN ΣΠOYΔΩN ΠΕΙΡΑΙΑ
51ΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
52ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
53ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
54ΑΣΒΕΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
55ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
56ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΗΣ  ΣTATIΣTIKHΣ & AΣΦAΛIΣTIKHΣ EΠIΣTHMHΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
57ΜΑΚΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΣTATIΣTIKHΣ & AΣΦAΛIΣTIKHΣ EΠIΣTHMHΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
58ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣTATIΣTIKHΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
59ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
60ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
61ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
62ΚΟΝΤΟΖΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ OPΓANΩΣHΣ KAI ΔIOIKΗΣΗΣ EΠIXEIPHΣEΩN ΠΕΙΡΑΙΑ
63ΧΕΚΙΜΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ OPΓANΩΣHΣ KAI ΔIOIKΗΣΗΣ EΠIXEIPHΣEΩN ΠΕΙΡΑΙΑ
64ΡΟΒΑΤΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
65ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔIOIKHΣHΣ EΠIXEIPHΣEΩN ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
66ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΒΕΚΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
67ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
68ΚΑΖΑΚΟΥ ΖΩΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
69ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΤ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
70ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦIΛOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
71ΤΟΥΡΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
72ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
73ΤΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣΠ
74ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
75ΤΟΥΡΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
76ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
77ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
78ΤΡΙΤΣΙΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
79ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
80ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
81ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΙΛ/ΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
82ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
83ΠΑΓΙΑΒΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
84ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ IΣTOPIAΣ KAI APXAIOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ
85ΚΑΛΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ IΣTOPIAΣ KAI APXAIOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ
86ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
87ΜΠΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
88ΤΖΙΟΜΠΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΑΡ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜ. & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
89ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
90ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
91ΑΓΟΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
92ΚΑΪΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
93ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΤΑ MAΘHMATIKΩN ΚΡΗΤΗΣ
94ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
95ΜΑΚΡΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΜΟΥ
96ΑΝΤΥΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
97ΤΡΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
98ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
99ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
100ΔΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
101ΔΙΒΡΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
102ΠΙΛΙΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
103ΜΠΑΡΜΠΑΓΕΩΡΓΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
104ΚΕΚΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
105ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
106ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
107ΜΠΑΡΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
108ΚΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
109ΓΙΑΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
110ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
111ΚΑΝΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
112ΜΑΡΚΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
113ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
114ΚΑΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
115ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
116ΠΟΤΑΜΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟΥ
117ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚ/ΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
118ΠΡΕΝΤΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ.ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΒΟΛΟΣ
119ΜΟΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
120ΠΑΤΙΝΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
121ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
122ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
123ΚΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
124ΜΑΓΓΑΝΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
125ΚΑΛΔΗ ΜΙΚΑΕΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
126ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΞΑΝΘΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
127ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
128ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
129ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
130ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
131ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΠΑΤΡΑΣ
132ΧΕΛΙΩΤΗ ΑΝΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
133ΜΥΛΩΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
134ΑΝΤΩΝΕΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
135ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
136ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
137ΤΡΙΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ(ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
138ΤΟΥΡΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓEΩΛOΓIAΣ ΠΑΤΡΑΣ
139ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ - ΚΟΥΠΑΣ ΙΩΝΑΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
140ΛΑΣΠΙΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
141ΓΟΥΡΝΙΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
142ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
143ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
144ΡΟΥΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
145ΤΣΙΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ) - ΟΠΛΑ
146ΖΟΡΜΑΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Σ.Μ.Υ.Ν.
147ΜΑΣΑΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α) ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
148ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
149ΤΟΥΜΑΖΑΤΟΥ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
150ΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
151ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ-ΠΑΝΤΕΙΟΥ
152ΤΕΡΒΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ-ΠΑΝΤΕΙΟΥ
153ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
154ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Κ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ-ΠΕΙΡΑΙΑ
155ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Κ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ-ΠΕΙΡΑΙΑ
156ΤΡΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
157ΜΟΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
158ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΣΤΥΛΙΑΝΗ KOINΩNIOΛOΓIAΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
159ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΒΑΪΑ ΚΟΙΝΟΝΙΟΛΟΓΙΑ-ΑΙΓΑΙΟΥ
160ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
161ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
162ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
163ΑΝΔΡΩΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΘEATPIKΩN ΣΠOYΔΩN ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
164ΑΛΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
165ΚΟΚΚΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
166ΨΥΧΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
167ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ EΠIKOINΩNΙΑΣ MEΣΩN ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
168ΒΟΛΥΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΝΩΤ. ΣΧ. ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
169ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
170ΝΤΟΥΛΕ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
171ΤΕΡΛΕΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
172ΜΕΤΟΙΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
173ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ-ΑΘΗΝΑΣ
174ΤΣΙΛΙΓΚΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
175ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
176ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
177ΣΟΥΠΙΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ-ΠΑΤΡΑΣ
178ΚΟΤΡΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ-ΧΑΛΚΙΔΑΣ
179ΜΕΝΕΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ-ΧΑΛΚΙΔΑΣ
180ΖΑΧΑΡΙΑ ΠΗΓΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΑΘΗΝΑΣ
181ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
182ΝΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
183ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΠΕΙΡΑΙΑ
184ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΙΖΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΠΕΙΡΑΙΑ
185ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΠΕΙΡΑΙΑ
186ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
187ΚΟΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
188ΜΠΟΥΛΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
189ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
190ΧΑΤΖΗΧΑΛΕΠΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
191ΑΝΕΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
192ΝΤΟΥΙΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
193ΡΟΥΤΣΑΪ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
194ΤΣΙΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
195ΚΑΠΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΣΕΡΡΩΝ
196ΧΑΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΣΕΡΡΩΝ
197ΜΑΜΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
198ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
199ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
200ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
201ΚΟΤΟΥΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΗΜ.
202ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ-ΚΡΗΤΗΣ
203ΤΕΝΚΕΡΙΑΝ ΒΙΟΛΕΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ-ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
204ΜΗΤΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
205ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
206ΚΟΚΟΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
207ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
208ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
209ΕΥΓΕΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
210ΤΣΙΛΙΓΚΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
211ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
212ΜΩΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
213ΝΙΤΣΙΚΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
214ΟΘΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
215ΓΚΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
216ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
217ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
218ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
219ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
220ΔΕΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
221ΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
222ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
223ΖΗΡΑΣ ΦΩΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
224ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
225ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
226ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ-ΑΘΗΝΑΣ
227ΝΤΕΣΟΥΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
228ΚΑΜΙΛΙΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
229ΚΑΝΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΠΕΙΡΑΙΑ
230ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
231ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
232ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
233ΠΟΛΕΜΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
234ΚΑΡΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
235ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
236ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.
237ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
238ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ-ΠΕΙΡΑΙΑ
239ΑΓΙΟΒΛΑΣΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ-ΧΑΛΚΙΔΑΣ
240ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
241ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
242ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
243ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ AΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
244ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
245ΚΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
246ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
247ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
248ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)
249ΜΑΛΟΧΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ(ΑΜΦΙΣΣΑ)
250ΤΖΕΦΕΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ
251ΚΟΤΣΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ TEI ΠΕΙΡΑΙΑ
252ΑΒΡΑΑΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΑΝΟ ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ TEI ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
253ΣΑΡΤΕΡΗ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
254ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ TEI ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
255ΤΣΙΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
256ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
257ΠΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)
258ΤΟΥΜΑΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΛΑΜΙΑΣ ΗΜ.
259ΣΙΓΑΛΑΣ ΟΘΩΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΠΕΙΡΑΙΑ
260ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΗΜ.
261ΓΟΥΒΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΗΜ.
262ΚΩΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΗΜ.
263ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΗΜ.Π
264ΣΑΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΗΜ.
265ΣΟΥΣΣΗ ΦΑΤΙΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
266ΦΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ ΗΜ.
267ΜΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ ΗΜ.
268ΣΟΛΩΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ TEI ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
269ΒΕΡΟΥΚΗΣ - ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ TEI ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
270ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ TEI ΠΕΙΡΑΙΑ ΗΜ.
271ΧΑΤΖΕΑΣ ΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ.
272ΑΤΖΑΜΠΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
273ΦΑΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
274ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
275ΠΑΠΑΚΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
276ΝΤΑΟΥΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
277ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
278ΜΠΟΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
279ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
280ΣΤΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
281ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
282ΑΡΜΕΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤEI ΠΑΤΡΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
283ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
284ΣΤΑΡΟΜΥΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
285ΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
286ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ε.Ν
287ΜΑΡΙΟΛΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ Α.Ε.Ν. ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
288ΔΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
289ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
290ΓΙΑΝΝΙΚΙΤΖΑΚΗΣ ΠΑΝ. ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
291ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
292ΑΛΕΦΡΑΓΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ TEI ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
293ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
294ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
295ΓΟΥΒΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
296ΑΓΑΠΑΛΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
297ΒΡΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
298ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
299ΚΑΡΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
300ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ & ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
301ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΝΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
302ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
303ΜΑΚΑΡΑΤΖΗ ΒΙΚΥ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
304ΜΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡIΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ TEI ΚΑΒΑΛΑΣ
305ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
306ΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ & ΕΠΙΣΚΕΠΤΡΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
307ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ & ΕΠΙΣΚΕΠΤΡΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
308ΔΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡHΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤHΜΑΤΩΝ TEI ΠΑΤΡΑΣ
309ΚΑΛΛΥΒΩΚΑ ΘΩΜΑΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ(ΘΗΒΑ)
310ΜΗΤΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΦΑΡΜ. ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
311ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. TEI ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ(ΛΕΥΚΑΔΑ)
312ΦΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
313ΒΙΔΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΦΑΡΜ.ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ Κ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
314ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
315ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
316ΚΙΖΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
317ΣΤΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
318ΜΠΟΖΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
319ΠΑΓΙΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
320ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
321ΡΕΜΙΓΙΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
322ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ) ΗΜ.
323ΣΙΜΙΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
324ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
325ΠΡΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
326ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΒΗΘΛΕΕΜ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
327ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚ ΜΟΝ ΥΓΕΙΑΣ Κ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
328ΘΩΜΑΣ ΖΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
329ΜΠΡΕΓΚΟ ΡΑΦΑΕΛΟ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
330ΚΟΒΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
331ΝΤΑΝΚΟΥΡΙΑΝ ΜΑΡΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
332ΛΑΖΑΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
333ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
334ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
335ΞΥΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ/td>
336ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ
337ΚΑΙΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
338ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΘΕΡΜ. ΚΑΛΛ. & ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
339ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΧ. ΠΟΛΙΤ. ΠΕΡΙΒ. & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛ. ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
340ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ(ΑΡΤΑ)
341ΠΑΛΤΕΖΑΝΑΚΗ ΝΑΤΑΣΣΑ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
342ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Βρέθηκαν εγγραφές (από συνολικές εγγραφές)